Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Aklımızın doğru noktaya odaklanması

Örnek açılım 2 Aşk ile ilgili bir soruAklımızın doğru noktaya odaklanmasını sağlamak için yol gösterici bir rol üstlenirler ve yarı sabit gerçekler temeline dayandırılırlar. Hiç kimse, ofislerde dönüp dolaşan ya da plakaların üzerine işlenip de girişlere asılan ifadelerdeki kelimelerin asla daimi bir değişikliği de beraberinde getirmesini beklemez. Bunun için insanların, karakterleriyle yaptıkları işin gerçekleşmesine katkıda bulunduklarını hissederek görevlerine daha içten bağlanmaları gerekir. İsterseniz bunlara “geçici” görevler diyelim.

Bundan başka ikinci tür bir misyon daha vardır; bu, sınırsız bir potansiyelle bağlantı kurarak kendi kendine şekillenen, “yetişkin” (Şekil 3) bir misyon tanımıdır. Bu tür bir misyon “iyi hizmet sunmak” veya “verimliliği ve kârı arttırmak” gibi maddi hedeflere yönelmez. ileride görülebilecek ve lanabilecek bir potansiyel alanda kişisel ve toplu bir büyüme ile vücuda getirilecek sabit gerçekleri kabul eder.

İyi bir karaktere sahip, adaletli ve dürüst hareket eden ve birinci tür misyonun rehberlik ettiği başarılı bir şirket ya da bireylerin kendi potansiyelleri çerçevesinde yeni bir öz misyon yaratamamaları için hiçbir sebep göremiyorum.
SQ görevi hepimizin de anlayabileceği gibi kazankazankazan durumudur; hem birey için, hem başkaları için hem de henüz yeni tecrübe edeceğimiz alanlarda başarıya ulaşmamızı sağlayacak yüksek prensipler için.

Yedi adımın bu son basamağında, nasıl olup da SQ misyon alanları ile bilinçli bir şekilde asıl amacımıza ulaştığımızı ve diğer bütün adımların bir araya getirilerek bütünleştirildiğini anlatmak istiyorum.