Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Ağustos Ve Eylülde doğan Başak burçları

Zodyak’ın altıncı burcudur. Toprak grubunun en değişken burcudur, dolayısıyla kişilikleri de değişkendir. Herkese akıl verir ve fikir yürütürler. Kendi derdinden çok başkalarının dertlerine koşmayı görev edinmişlerdir.
Pratik zekâlı ve hızlıdırlar. Her zaman bu dünyada yapacakları daha çok şey olduğunu düşünürler. Bunun sonucu olarak kafaları her zaman bir fikir ile meşguldür ve karışıktır.
Bu yapılarının sonucu olarak Başak burcu insanlarının eninde sonunda topluma, daha da önemlisi dünyaya mutlaka bir faydaları olur.

Akılcı ve rasyonel insanlardır. Yaptıkları işlerde dikkatli ve titiz davranırlar.
Onlara düşkün ve âşık bir eş için yapamayacakları bir şey yoktur. Cinselliğe çok düşkündürler.

Ağustos ayında doğan Başaklar
Gerçek dışı öğütler onlara göre değildir, bu yüzden de insanları hep gerçekliğe çekmek isterler. Onlar için sınırlar önemlidir ve çizdikleri bu sınırlar içinde kendilerini güvende hissederler. Bu, ses tonlarından da hemen anlaşılır.

Sınırsızlık ve belirsizlikten hoşlanmazlar. Bir soruna çözüm ararken kendi yetkilerinin sınırlarını bilmek onlar için çok önemlidir.

Eylül ayında doğan Başaklar
Çocuksu, neşeli, oyuncu, yardımsever, hevesli ve ne söyleyeceğini bilemiyormuş gibi görünen bir insan oldukları izlenimini yaratan bir ses tonları vardır.

Kelimelerinin çocuksuluğu, karşılarındaki insana son derece sevimli gelse de bazen sanki dediklerinden emin olmadıkları hissini verebilir. Genellikle akıllarına gelen ilk şeyi hemen söyleyiverirler.

2015 Yılı Başak İçin Bereket Yılı Olacak
2015 yılında Başakları ummadıkları kadar bereketli bir dönem bekliyor. Banka hesapları kabaracak ve hayal ettikleri şeyleri alabilecekler.

Uzun süredir bekledikleri ama bir türlü gelmeyen o para bu yıl avuçlarının içine düşecek ve avuçlarını açıp baktıklarında umduklarından daha fazlasıyla karşılaşacaklar.

Mahkemelik bir durumları varsa, davaları 2015 yılında çözülecek ve sonuçları lehlerine olacak. Bu mahkemeler sonucunda maddi bir beklenti var ise, o paraya da kavuşacaklar. Örneğin bir miras davası ise, mirastan aslan payını alma şansları hayli yüksek olacak.

Uzun zamandır satmayı düşündükleri gayrimenkullere de istedikleri fiyatları teklif eden müşteri bulma şansını yakalayacaklar.

Terfi bekleyen, daha fazla maaş uman, daha iyi bir gelir getiren iş kurmayı düşünen Başaklar da bu yıl bu arzularına kavuşacaklar.

Şaşırtıcı, keyifli ve bol paralı bir yıl Başakları bekliyor. Maddi anlamda o kadar tatmin edici bir yıl olacak ki, burcumu değiştirebilsem ben de Başak burcuna geçiş yapardım.