Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


7-8-9 Aralık Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri

7 ARALIK

Burcu: Yay Uğurlu sayısı: 1 Uğurlu taşı: Turkuaz Olumlu özellikleri: Özgür, ayırd edici, özgün

Olumsuz özellikleri: Yalnızlığı seven,reddeden

Gerçek bir lidersiniz ve kendi kurallarınızı kendiniz yazıyorsunuz. İş yerinde olsun, sosyal hayatınızda olsun, gerçek bir öncü olduğunuz hemen göze çarpıyor. Arkadaşlarınız oldukça sadıklar, onlara arada sırada size destek oldukları için teşekkür etmelisiniz. Siz aramasanız da aşk gelip sizi buluyor. Bağımsızlığınıza saygı gösteren ve sizi zincirleri arasına hapsetmeyecek bir sevgili mutlaka gelip sizi bulacaktır.

8 ARALIK

Burcu: Yay Uğurlu sayısı: 2 Uğurlu taşı: Turkuaz Olumlu özellikleri: Atak, karizmatik, heyecan verici

Olumsuz özellikleri: Yönünü kaybeden, cıvık, kafası karışık

Enerjinizle parıldıyorsunuz. Gittiğiniz her yerde başlar size doğru dönüyor ve varlığınız hemen hissediliyor. Güler yüzünüz sürekli yeni arkadaşlar edinmenizi sağlıyor. Ancak size düşen görev, her çiçeğe konan sosyal kelebeklerle, içtenlikle size el uzatanları ayırdedebilmek. Çünkü siz her karşılaştığınız işin üzerine gitmeye çalışıyorsunuz. Oysa biraz seçici davranmanızda ve başladığınız işleri aynı azimle bitirmeye çalışmanızda yarar var.

9 ARALIK

Burcu: Yay Uğurlu sayısı: 3 Uğurlu taşı: Turkuaz Olumlu özellikleri: Keskin zekalı, şevkli, teşvik edici

Olumsuz özellikleri: Kibirli, hor gören

Siz doğuştan bir lidersiniz. Ancak, önünüzdeki en büyük engel sabırsızlığınız. Diğerlerini de dinlemeyi öğrenmelisiniz. Yakın çevrenize, onların da görüş ve önerilerine ilgi gösterdiğinizi kanıtladığınızda çok olumlu tepkiler alacaksınız. Duygusal yoğunluğunuz bazılarına çekici gelebilir. Oysa ki, ideal partneriniz içinizdeki yangım kontrol altına alacak biri. Eski dostlarınızla olan bağlantınızı kopartmayın. Bu bağlar, zor anlarınızda tek desteğiniz olabilir.

7-8-9 Aralık Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri_9.jpg