Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


6 Nisan 2015’de Koç burcunda Yeniay doğuyor

images6 Nisan 2015’de Koç burcunda Yeniay doğuyor. Koç burcu para kazanma ve harcama konularınızla ilgili alan. Yeniaylar yeni gelirler sağlayan büyük fırsat dönemleridir. 15 gün öncesinden 15 gün sonrasına dek etkili olurlar. Merkür, Venüs, Ay ve Güneş aynı alanda güç birliği yapıyor ve kazanmanız için çalışıyor olacaklar. Yalnız Yeniay’m iki tane riskli getirisi var. İlki yaratıcılığınızı öne çıkarmak isterken kendinizi aşırı hırpalama, İkincisi arkadaşlarınızla düşmanca tutumlar içine girme tehlikesi. Buna rağmen, burcunuzda uzun yıllardır yol alan Uranüs bu tehlikelerin sonucunu avantaja çevirebileceğinizi bildiriyor. Süratle yeni dostluklar ve yeni fırsatlar yaratabileceksiniz. Çevrenizi temizlemek ve tamamen değiştirmek bu dönemde iyi gelebilir. O günlerde kurulacak dostluklar sonrasında yararını göreceğiniz ve şimdi olduğundan daha fazla kazanacağınız pozisyonlara dönüşecek.

21 Mart 2015’de Terazi burcunda Dolunay meydana geliyor. Yakın ilişkilerinizin sınavdan geçtiği bu dönemde alacaklarınız, ortaklıklarınızın bozulması sonucu ortaya çıkan paralar olabilir sevgili Balık. Karşınızda katı, acımasız ve sabırlı biri var. Avantajlı konumda olmanız pek mümkün değil. Bu güçlü enerji karşısında akıllı ve sevecen davranma yeteneği en büyük silahınız olacak. Yeteneklerinizin ve yaratıcılığınızın paraya dönüşemeyeceğini bilin ve sakin kalın. Bu geçici bir dönem! Bununla birlikte, yetenekleriniz ve yaratıcılığınız sizi gerçekten mutlu edecek. Para bazen mutluluk kaynağız değildir. Bu kez başka şeyleri önde tutmak huzurlu ve keyifli hissetmenize ye tecek. Arkadaşlık alanınıza giriş yapan Plüton, güçlü dostlann size özel hayat dersleri vermek üzere yaşamınıza girdiğini haber veriyor. Terazi burcunda gerçekleşen bu Dolunay’da Plüton çok önemli bir rol üstlendi. Yakınlarınız, eşiniz, ortağınız karşınızda. Plüton’un simgelediği güçlü dostlarınız da yanınızda olmayacak. Yalnız başınıza ağladığınız dönemleri hatırlayın: sorunları nasıl aştığınızı ve sabah tekrar güneşin doğduğunu. Bu günleri geçmiş deneyimlerinizi hatırlayarak atlatın.

29 Eylül Terazi burcunda Yeniay oluşuyor. Ortak paralarla ilgili borçları tamamlama, ikramiye kazanma ve sigorta alacaklarınızı toparlama gibi özel bir dönem sağlayacak. Bu sırada Merkür yine aynı alanda gerileyecek. Sözleşme yapmayın, anlaşmaya yanaşmayın! Mars’ın bu günlerdeki özel ve güçlü etkisi hedeflediğiniz bir şeyi başaracağınızı ifade ediyor. Tabii konu: para! Mars diğer hedeflerinizle başka bir zaman ilgilenecek sevgili Balık! Kafanız karışırsa, ne yapacağınızı bilemezseniz, sezgilerinizi dinleyin. Meditasyon yapın, sessizlikte yolunuzu bulmaya çalışın. Sezgileriniz doğru zamanda doğru şeyi yapmanızı sağlayacak.

14 Ekim Koç burcunda Dolunay oluşuyor. Bu güzel ve anlamlı bir Dolunay ancak ne yazık ki yakın ilişkiler alanınızın yöneticisi Merkür bu günlerde geriliyor olacak. Bu nedenle fı nansal konularla ilgili sözleşme yapmamanızda yarar var. Jüpiter arkadaşlık alanınızdan öpücük yollarken ve Satürn yakın ilişkiler alanınızdan selam verirken, ikisinin birbiriyle kuracağı hoş ilişkinin size yansıması, değerli dostlarınızın ve yaşlı yakınlarınızın özel desteğini alarak finansal konulardaki beklentilerinizi sonuca ulaştırmanız olacak. 15 Ekim’den sonra Merkür doğru yoluna dönecek. Bu günden itibaren sözleşmelerinize imza atabilirsiniz. Uzak yolculuklar alanınızdan el sallayan Venüs, finansal çözümlere ulaştıktan sonra sürpriz bir yolculuğa çıkmanız için davet ediyor olacak. Gideceğiniz yeni yerler hayat görüşünüzü tamamen değiştirmenizi sağlayacak nitelikte.