Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


28-29-30 Mayıs Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri

28 MAYIS

Burcu: İkizler Uğurlu sayısı: 6 Uğurlu taşı: Agat Olumlu özellikleri: Dinamik, yaratıcı, girişimci

Olumsuz özellikleri: Çabuk sinirlenen, kibirli, huzursuz

Yere sağlam bastığınız için, strese girmeden işinizde ve ev hayatınızdaki sorumluluklarınızın üstesinden gelebiliyorsunuz. Değişimlere kolay ayak uy durabiliyor sunuz. Güzel bir çevrede, organize bir hayat sürmek sizi mutlu ediyor. Başkaları tarafından yanlış anlaşılmaktan korkuyorsunuz. Bu yüzden ilişkilerinizde sevginizi, sözleriniz kadar fiziksel olarak da gösteriyorsunuz. Enerjiniz etrafınızdaki insanları da etkileyip, harekete geçiriyor.

29 MAYIS Burcu: İkizler Uğurlu sayısı: 7 Uğurlu taşı: Agat Olumlu özellikleri: Arabulucu, etkileyici

Olumsuz özellikleri: Hırçın, tembel

Hem evde, hem işte her işin size sorularak yapılmasını istiyorsunuz. Ondan sonra da kendinize vakit ayıramamaktan şikayet ediyorsunuz. Sizin temponuza yetişmeleri için diğer insanlara hiç zaman tanımıyorsunuz. Sabırsızlığınızı biraz yatıştır-malı ve başkalarının ilerlemelerine izin vererek kendinizi geri plana çekmelisiniz. Hayatınızı biraz yavaşlatın, göreceksiniz daha mutlu olacaksınız.

30 MAYIS

Burcu: ikizler Uğurlu sayısı: 9 Uğurlu taşı: Agat Olumlu özellikleri: Enerjik, ayakları yere basan, sosyal

Olumsuz özellikleri: Güvensiz, gururlu, zorlayıcı

Pek çok farklı alanda yeteneklisiniz, tek probleminiz ise hangisinde yoğunlaşacağınıza karar verememek. Herşeyden çok çabuk sıkılıyorsunuz ve elinizdeki işi bitirmeden yeni bir konuya yönelmek istiyorsunuz. Kendinize biraz zaman tanıyın ve uzun vadede neler başarabileceğinizi görün. İlginç karakteriniz sayesinde karşı cinsle çok kolay iletişim kuruyorsunuz, ama şıpsevdiliğiniz yüzünden düzenli bir ilişkiye başla-yamıyorsunuz.

28-29-30 Mayıs Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri _4.jpg