Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


27 Kasım 2015 Yay burcunda oluşan Yeniay

indir (1)KARİYER

Yıl ortasına dek, süregelen kariyerinizden memnun ilerleye ceksiniz sevgili Balık. 18 Haziran 2015’de kariyer alanınızda Dolunay oluşacak. Bu sırada Merkür geriliyor. Yakın ilişkilerinize yanlış anlamalar damgasını vuruyor olacak. Bir sonuç bek
liyorsanız yanlış haberler alabilir, sevimsiz değişimlerle canınızı sıkabilirsiniz. Dolunayhr 5 gün öncesinden sonrasına dek etki lidirler ve sonuca ulaşmanız için fırsat sunarlar. Bitişler de Do lunaylarla temsil edilir sevgili Balık. Yanlış haberlerle öfkelenip ani karar almamalısınız.

19 Hazirandan itibaren Merkür düzelecek. Birkaç gün beklemek ve sakinleşmek durumu avantajınıza çevirebilir. Dolunay’ın Mars, Satürn ve Neptün’le yapacağı muhteşem açılar, sağlıklı ve yoğun iş yaşamınızın ürünlerini toplayacağınıza, çabalarınızın ödüllendirileceğine dikkat çekiyor olacak. Burcunuzda ilerleyen Uranüs o günlerde dostluk alanınızı şenlendiren Jüpiter’le dans ederken, yakın arkadaşlarınızın ciddi desteğini alacağınızı, şansınızın dostlarınızdan geleceğini vurguluyor.

27 Kasım 2015 Yay burcunda oluşan Yeniay, yılın en olumlu Yeniaylarından biri. Kaçırılmaz fırsat, bulunmaz nimet! Jüpiter Venüs kavuşumu, Venüs’ün Satürn’le olumlu açısı yaratıcılığınızın ve özel projelerinizin uzun süreli anlamlı sonuçlarla ve şansla birleşeceğini anlatıyor. Hem şanslı hem mutlu hem de ciddi olmayı aynı anda başaracaksınız. Mücadele ettiğiniz mevki size sunuluyor olacak sevgili Balık. Tartışmayın sadece “evet” deyin. Bu günlerde aşk ilişkinizi de evliliğe dönüştürebilir, bir taşla iki kuş vurabilirsiniz.

22 Ocak 2015’den 5 gün öncesi ve sonrası iş hayatınızla ilgili ciddi atılımların sonuçlarını alabileceğiniz bir dönem. Aslan burcu iş alanınız ve bu alanda bir Dolunay oluşuyor. Sonuçlandırmak istediğiniz her şeyi, ürün almak istediğiniz her girişimi bu dönemde başlatabilirsiniz. Ev ve evle ilgili her şey yaptığınız işi kapsıyorsa daha atak ve cesur davranabilirsiniz. Kazançlı çıkarsınız.

Aynı günleri diyete başlamak ve sağlık kontrollerinizi yaptırmak için de kullanabilirsiniz. Kararlı olmakta zorlan mayacaksınız, spor salonları yerine evinizde egzersiz yapmayı tercih edeceksiniz.

1 Ağustos 2015’de Aslan burcunda Güneş tutulması meydana geliyor. Tutulmalar her zaman çok kuvvetli enerjilerdir. Oluştuğu yaşam alanınızı yükseltir, sarsar ve değiştirirler. Ani bir iş anlaşması yapabilirsiniz. Özel ve bulunmaz bir teklifle karşılaşabilirsiniz. İş alanınızı destekleyen 4 gezegen ya rarlanabileceğiniz fırsatlar yaratmakla meşgul olacaklar. Bu sırada kariyer yaşamınızda gücünüzü ilan edecek ve gerçek bir otorite olduğunuzu kanıtlayacaksınız. O günlerde Neptün’ün yapacağı bazı açılar zehirlenme, aşırı uyuma eğilimi, uyuşturuculara yatkınlık gibi iş yaşamınızı tehlikeye atabilecek etkiler doğuruyor.

Sağlığınızla ilgilenirken yanılma, kandırılma, yanlış tedavi gibi olasılıklara karşı önlem almalısınız. Tutulmalar 1 ay öncesinde etkisini hissettirmeye başlar, 1 ay sonrasına dek fırsat sunmaya devam ederler. 2 ay boyunca sağlığınızla özel olarak ilgilenmelisiniz. Aynı dönemi diyete, spora başlamak için kullanabilirsiniz. Yanlış bir rejim uygulamamaya dikkat ederek!