Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


25-26-27 Aralık Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri

25 ARALIK

Burcu: Oğlak Uğurlu sayısı: 1 Uğurlu taşı: Lal

Olumlu özellikleri: İdealist, ileri görüşlü

Olumsuz özellikleri: Hayalci, Kendini düşünen

Mükemmel bir dünya düşlüyor ve bunu gerçekleştirmeye çalışıyorsunuz. Geniş bakış açınız olayları çözmenizde kolaylık sağlıyor, ama siz yine de bu yeteneğinizi söz düellolarında köreltmemeye çalışın. Evde ve işte isteklerinizi insanların anlayabileceği biçimde onlara aktarmalısınız. Romantik ilişkilerde sizin bakış açınızı paylaşan biriyle mutlu olabilirsiniz. Bulutların üzerinde mutlusunuz, ama ayaklarınrzrn yerde olduğunu unutmayın.

26 ARALIK

Burcu: Oğlak Uğurlu sayısı:3 Uğurlu taşı: Lal

Olumlu özellikleri: Zeki, esprili, hazırcevap

Olumsuz özellikleri: Kendini suçlayan, baskı altında hisseden

Doğal çekiciliğiniz ve zekanız insanlan etkiliyor. İş ve aşk ilişkilerinizde hırslısınız. Ama bazen keskin sirkenin küpüne zarar verdiği gerçeğini gözardı ediyorsunuz. Arkadaşlıklarınızda bazen güvenilmez oluyorsunuz. Bunda kendi isteklerinizi ön plana çıkartmanızın etkisi büyük. Aşk hayatınızda, ilk bakışta bir gecelik vahşi ilişkilere sıcak bakıyor gibi görünseniz de, uzun süreli ilişkilerde gerçek mutluluğu yakalıyor-

27 ARALIK

Burcu: Oğlak Uğurlu sayısı: 5 Uğurlu taşı: Lal

Olumlu özellikleri: İyimser, romantik

Olumsuz özellikleri: Gerçekçi olmayan, işkolik

Gerçek bir romantiksiniz. Bütün mutluluğu ikili ilişkiler içine sığdırmaya çalışıyorsunuz. Büyük istekleriniz var. Ancak bunları gerçekleştirmeye çakşırken, kendinizi aşacak şeyler yapmaktan kaçınmalısınız. Özel hayatınızda güneş ışığını fırtınalı bir ilişkiye tercih ediyorsunuz. Sonuca ulaşmak için gerekli yeteneklere sahipsiniz. Ama ilişkiyi yürütebilmek için onları doğru kullanmayı öğrenmelisiniz.

28 ARALIK

Burcu: Oğlak Uğurlu sayısı: 6 Uğurlu taşı: Lal

Olumlu özellikleri: Esprili, sağduyulu, zeki

Olumsuz özellikleri: Yanlış anlayan, ileriyi düşünen

Birçok kelimeniz var, ama kendinizi anlatacağınıza, başkalarını dinliyorsunuz. Özel ve iş hayatınızda olayları izlemeyi tercih ediyor, bir tepki görmediğiniz sürece, etkinizi göstermiyorsunuz. Aşk hayatınızda kendinize bir set çekip kimseye yaklaşmıyorsunuz. Prensinizin ya da prensesinizin sizi öpeceği günü bekliyorsunuz. Günlük hayatınızda fazla atak davranmasanız da aşkı yakaladığınızda kendinizi olayın gidişatına kaptırıyorsunuz.

25-26-27 Aralık Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri_0.jpg