Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


22-23-24 Mayıs Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri

22 MAYIS

Burcu: Boğa Uğurlu sayısı: 8 Uğurlu taşı: Zümrüt Olumlu özellikleri: Gözüpek, cesur, atılımcı

Olumsuz özellikleri: Kibirli, savunucu, iğneleyici

Başarınızın sırrını tüm engellere karşı korkusuzca direnmenize borçlusunuz. Kendinize olan güveniniz başkalan tarafından kibir olarak al-gılansa da amacınıza ulaşmanızda size avantaj sağlıyor. Yeni bir işe başlamaktan korkmuyorsunuz, hatta rekabetten hoşlanıyorsunuz. Fakat bu aşırı kararlılığınızın zarannı ikili ilişkilerde çekiyorsunuz. Sözünüzün kanun gibi dinlenmesi her zaman mümkün değil, bunu unutmayın.

23 MAYIS

Burcu: İkizler Uğurlu sayısı: 1 Uğurlu taşı: Agat Olumlu özellikleri: Akıllı, cömert, yenilikçi

Olumsuz özellikleri: İddiacı, ihmalkar

Problemlerin üstesinden nasıl geleceğinizi çok iyi biliyorsunuz. Ancak bunu yaparken etrafınızdaki insanların söylediklerine ve kararlarına biraz daha saygılı olmanız sizin ya-rannıza. Sorunlara pratik çözümler buluyorsunuz. Başkalarının dertleriyle uğraşırken kendi problemlerinizi hep gözardı ediyorsunuz. Beraber olduğunuz insana olan sadakatiniz yüzünden kendi isteklerinizden vazgeçmeyin.

24 MAYIS

Burcu: İkizler Uğurlu sayısı: 2 Uğurlu taşı: Agat

Olumlu özellikleri: İlgili, gözlemci Olumsuz özellikleri: Egoist, iğneleyici, hırçın

İnsanların hatalarını gözlemlemekten büyük zevk alıyorsunuz, ama bunları düzeltmeleri için hiç uyarmıyorsunuz. Başkalarını iğneleyici bir şekilde eleştirirken, onların size olan saygılarını kaybedebileceğini hiç düşünmüyorsunuz. İnsanlara eleştirel yaklaşımınız ikili ilişkilerinizi de etkiliyor. Herşey mükemmel giderken birdenbire kendinizi dünyadan dışlanmış bulmanız hiç şaşırtıcı değil. Ancak neşeli kişiliğiniz sayesinde yalnız kalmıyorsunuz.

22-23-24 Mayıs Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri _3.jpg