Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


22-24 Mart Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri

22 MART

Burç: Koç Uğurlu Sayı: 7 Doğum Taşı: Elmas Olumlu Özellikler: Açık sözlü, güvenilir, kendine güvenen

Olumsuz Özellikler: Gururlu, despot, fazla ciddi

Amaçlarınıza ulaşacağınızdan eminsiniz. Saman altından su yürüten insanlardan uzak duruyorsunuz. Sevgiliniz size çok güveniyor, çünkü ona “arayacağım” deyip de aramadığınız hiç olmamış. Sizin kadar açık konuşmayanlarla karşılaşınca sinir oluyorsunuz. Duygularınıza biraz daha kulak vermelisiniz.

23 MART

Burç: Koç Uğurlu Sayı: 8 Doğum Taşı: Elmas Olumlu Özellikler: Derin, soruşturan, ilerleyen

Olumsuz Özellikler: İnatçı, şüpheci, duygusuz

Ayaklarınız genelde yere basıyor, ama hayal kurmadan da edemiyorsunuz. Aşk hayatınızda da bu prensipler geçerli: sevgilinizin nasıl biri olduğu hakkında fikir yürütüyor, sonra da doğru mu, değil mi diye incelemeye başlıyorsunuz. Bu arada ona şefkatli davranmayı da ihmal etmiyorsunuz. Sabahlara kadar arkadaşlarınızla oturup, güzel tartışmalar yapmak sizi mutlu ediyor.

24 MART

Burç: Koç Uğurlu Sayı: 9 Doğum Taşı: Elmas Olumlu Özellikler: Önyargısız, şefkatli, güvenen

Olumsuz Özellikler: Hayalperest, dikkatsiz, hassas

Başarılarınızdan alkış almak istiyorsunuz. Evde ise, sade ve sevgi dolu bir yaşantı sizi son derece tatmin ediyor. Hayata toz pembe baktığınızdan yanımzdakiler sizinle olmaktan mutlu oluyorlar. Hele sevgiliniz. Ama dikkatli olmalısınız, çabuk güvendiğiniz için kalbiniz kırılmaya müsait. Dostlarınız arasında, size her türlü yardımı yapabilecek birisi var. Ona güvenebilirsiniz.

22-23-24 Mart Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri _6.jpg