Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


2015’DE MERKÜR’ÜN YOLCULUK ROTASI

indir (1)Zekâ ve iletişim gezegeni Merkür’ün ilerlerken ne çok işinize yaradığı ve gerilerken ne çok işinizi bloke ettiği gittikçe yaygınlaşan güncel bir bilgi olmaya başladı. Pek çok işadamı ve işkadmı takvimlerinde Merkür gerileme tarihlerini işaretlemeye, o dönemlerde sözleşme yapmamaya, yanlış anlaşılmaları büyütmemeye çalışıyorlar. Yolculuklar Merkür gerilemesine göre planlanıyor, evlilik ve kira sözleşmeleri Merkür gerilerken askıya alınıyor, iş anlaşmaları için ertelemeler yapılıyor.
Çalışan ve eğitimli insanlar, okuduklarının yanı sıra göz lemlediklerini de değerlendiriyor.

Çünkü onlar modem çağın bütün rehberlerinden yararlanacak kadar akıllı. Çünkü onların “sil baştan” diyemeyecek kadar yoğun programları var. Ve onlar astrolojinin ne kadar değerli bir kaynak, öngörülerin ne kadar önemli yol gösterici olduğunu çoktan kavradı.

Bu kitabın ilkini, “2007 2015 Astroloji Rehberi”ni oku duysanız, muhtemelen siz de takviminizde Merkür gerileme tarihlerini işaretliyor, hatta iş ortaklığınızı Terazi burcunda yol alan Merkür’le ilişkilendiriyor, iş anlaşmalarınız için detaycı Başak burcundaki Merkür’den yararlanıyor ya da evinizle ilgili sözleşmeler için Yengeç burcundaki Merkür döneminin düşünce tarzını kolluyorsunuz.

Gezegen hareketleri önce zihinsel süreçler olarak algılarınızda yerini alır, sonra o günlerdeki düşüncelerinizin Merkür’ün bulunduğu burçla ilişkili olduğunu fark ediverirsiniz. Gezegen hareketleriyle senkronize çalışmayı öğrendiğinizde ise hayatınızın kolaylaştığını, her şeyin daha hızlı ilerlediğini, gereksiz ayrılıklardan korunduğunuzu, yanlış zamanlarla vedalaştığınızı ve doğru anda doğru adımlar atabildiğinizi fark edersiniz. Rahata, konfora ve doğruya alışmak daima çok kolaydır.

Yaşamınızı kolaylaştırmak için astrolojinin rehberliğinden yararlanabilirsiniz. Bunun için ilk adım, en hızlı gezegenden yararlanmayı öğrenmektir. Merkür zekânızı, sözleşmelerinizi, sözel ve yazı dilinizi yani yazıp söylediklerinizi kontrol altında tutar. Sadece bu kadar değil, günümüzde cep telefonundan televizyona, bilgisayardan, internet bağlantınıza, müzik sistemlerinizden, ev sinema sistemlerinize dek, iletişimle ve iletişim endüstrisiyle ilgili her aleti de yönetir.
2007’de Merkür, su grubu burçlarda geriledi. Balık Yengeç Akrep üçlüsü sırayla gerileme dönemlerine katıldı. Duygusal yaşamınız, sezgileriniz, duyarlılıklarınız ve algılarınız ciddi sınavlardan geçti. Merkür desteğini geri çektiğinde duygularınız mantıktan yoksun kaldığında ya da aşırı mantık kılıfından çıktığında, neler olduğunu gözlemlediniz.