Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


19-20-21 Aralık Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri

19 ARALIK

Burcu: Yay Uğurlu sayısı: 5 Uğurlu taşı: Turkuaz Olumlu özellikleri: Verimli, sonuca ulaşan

Olumsuz özellikleri: Sabırsız, çabuk sinirlenen, savsak

Fırsatları çabuk değerlendiriyorsunuz. Yalnız eleştiriler dengenizin bozulmasına neden olabiliyor. Doğru yolda olduğunuzu bildiğiniz zaman başkalarının hevesinizi kırmasına ve sizi yolunuzdan döndürmesine izin vermeyin. Dürüstlüğünüz birçok kişiye çekici gelebilir. Ancak sinirlerinize hakim olamadığınız takdirde ilişkilerinizin ömrü pek uzun olmayabilir. Sabırsızlığınızın ilişkilerinize zarar vermesini engellemek için biraz sakin olmaya çalışın.

20 ARALIK

Burcu: Yay Uğurlu sayısı: 4 Uğurlu taşı: Turkuaz Olumlu özellikleri: Güçlü, duyarlı, kararlı

Olumsuz özellikleri: Duygusal, kırılgan, karamsar

Duygusal hassasiyetiniz sizin asıl gücünüzü gizliyor. Başkalarından gelen eleştiriler sizi üzdüğünde duygularınızı saklamıyorsunuz. Onlar gözyaşlannızı zayıflığınıza verirken, siz aslında bu duygu akışı sayesinde güçleniyorsunuz. Bu kadar dürüst olmanız, iş dünyası içinde size zarar verebilir. Duygusallığınız aşk hayatınızda karşınıza çıkan engellerin size ufak çaplı depremler yaşatabilir.

21 ARALIK

Burcu: Yay Uğurlu sayısı: 6 Uğurlu taşı: Turkuaz Olumlu özellikleri: Kararlı, rekabeti seven, hevesli

Olumsuz özellikleri: Egoist, hatasını kabul etmeyen

Rekabetten çekinmiyorsunuz. Hoş muhabbetler yerine ateşli tartışmaları tercih ediyorsunuz. Bunun doğal bir sonucu olarak ikna yeteneğiniz oldukça gelişmiş durumda. Ancak, çevrenizdekiler bu türde düellolara hazır olmayabilir. İnatçılığınız yüzünden arkadaşlarınızı yitirebilirsiniz. Aşk hayatınızda tutarsızlıklarınız var. Bazen kendinize benzeyen kişilere yaklaşıyorsunuz. Bazen de zıt kutuplara…

19-20-21 Aralık Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri_7.jpg