Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


13-14-15 Mayıs Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri

13 MAYIS

Burcu: Boğa Uğurlu sayısı: 1 Uğurlu taşı: Zümrüt Olumlu özellikleri: Sorumluluk duygusu, hırs, uzmanlık

Olumsuz özellikleri: Mükemmeliyetçi, güvensiz, sinirli

Giriştiğiniz her işi, bir sonraki basamağa doğru geliştiriyorsunuz. Mükemmele ulaşmaya çalışıyorsunuz ve genelliklede başarıyorsunuz. İşinizdeki bu titizliğinizi ve mükemmeliyetçi-liğinizi ilişkilerinize de yansıtıyorsunuz. Beraber olduğunuz kişinin sevgisini ve takdirini kazanmak için yapamayacağınız yok gibi. Aslında güzelliğiniz ve neşeli yapınız sayesinde insanlar sizi çekici buluyor, ama kendinize olan güvensizliğiniz ve şüpheciliğiniz onları sizden uzaklaştırıyor.

14 MAYIS

Burcu: Boğa Uğurlu sayısı: 1 Uğurlu taşı: Zümrüt Olumlu özellikleri: Hırslı, işinde uzman

Olumsuz özellikleri: Sinirli, ukala

Giriştiğiniz her işi hırsınızla başarıyorsunuz. Ve işinizde mükemmele ulaşmayı amaçlıyorsunuz. Ancak çevrenizdeki kişileri asabi yapınızla kırdığınız için insan ilişkilerinde zayıfsınız. İşinizde tam bir uzmansınız. Bu yeteneğinizde işinizde yükselmenizi sağlıyor. Kariyeriniz oldukça iyi, geleceğinizde parlak. Bu arada ukalalıklarınızı biraz gem vurabilirsiniz, sizin için daha iyi olur. Yoksa insanlarla ilişkileriniz oldukça kötü bir görüntü çizebilir.

15 MAYIS

Burcu: Boğa Uğurlu sayısı: 2 Uğurlu taşı: Zümrüt Olumlu özellikleri: Zeki, sevimli, yaratıcı

Olumsuz özellikleri: Pasif, utangaç, değişken mizaçlı

Harekete geçtiğiniz andan itibaren çok başarılı birisiniz. Ancak, çoğu zaman yaratıcı gücünüz boşa harcanmış oluyor, çünkü oturup başkalarının sizin planlarınızı hayata geçirmesini bekliyorsunuz. Belki işyerinde en parlak fikirler sizden çıkıyor, ama patron sormadıkça kimsenin bu fikirlerden haberi olmuyor. Sevimliliğiniz ve zerafetiniz sayesinde aşk hayatınızda karşınıza pek çok fırsat çıkıyor. Hayata dört elle sarılın ve farklı olmaktan korkmayın.

13-14-15 Mayıs Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri _1.jpg